Zondagochtend 11 uur, de zon schijnt, tijd voor koffie en even bijpraten alvorens we naar de Adelaar gaan.

Het is onze eerste rit van dit jaar en we hebben er zin in.
Bol-Pijl is een beetje onze favoriet, maar het blijft wel net als Russische roulette, de ene keer gaat het goed, de andere totaal niet.
Eenmaal aangekomen op het honk zien we maar één ander bekend team uit de
B-klasse (de volgende dag blijkt dat er maar liefst 7 B-klasse teams meededen, top!). Wetende dat het andere team meestal onze meerdere is, maken we ons geen zorgen dat we een verslag moeten schrijven. Dat was onze eerste fout :).

Wat was het weer een leuke rit. Als je niet in Weesp woont is het iedere keer dat je er bent verbazingwekkend te zien wat er allemaal gebouwd/verbouwd is, met name rond de A1. Als je nu bijvoorbeeld naar Muiden rijdt, zie je het opeens zo liggen, waar tot voor kort nog de A1 dat zicht ontnam.

Je denkt dat je na al die jaren de meeste trucen wel kent, maar toch zijn er iedere rit weer leermomenten, zo ook met deze:
* heb je de langste weg van bol naar pijl bedacht, blijkt dat je meer dan één keer over de bol bent gegaan
* doe je de “verticale” inrit goed, mis je de doorgetrokken streep 🙁
* en zo blijkt, een herstelopdracht mag als bol/pijl instructie gegeven worden.

Het mooie zonnige weer ging over in lichte regen. w8huisje
Het wachthuisje bij de Hakkelaarsrit misten we in eerste instantie, maar gelukkig hoefden we niet te ver terug om hem alsnog te spotten, leuk gevonden, maar of hij wel vast stond?
Na het inleveren van de controlekaart snel de uitslag bekeken, en het roulette geluk leek niet met ons te zijn.
We waren niet bij de prijsuitreiking aanwezig, maar de volgende dag zagen we op de site tot onze verbazing dat we net iets meer geluk dan de andere B teams hadden.

Martin bedankt, je hebt er weer een mooie rit van gemaakt!

door Kevin Roeten

Print Friendly, PDF & Email
Autosportvereniging De Vechtstreek